مزایای استفاده ازپنجره های UPVC

بدلیل استفاده از متریال عالی در ساخت پنجره های UPVC ، این پنجره ها دارای مزیت های بسیاری هستند که در اینجا به آنها اشاره مختصری می کنیم:

ذخیره انرژی:
ساختار پنجره های دوجداره UPVC باعث تنظیم گرمای ورودی و خروجی در فصل های متفاوت می شود و بنابراین سطح اتلاف انرژی کاهش می یابد.

عایق دما و صوت:
کاهش تغییرات دمایی در منزل و به وجود آمدن آسایش به دلیل آرام بودن محیط، یکی از بهترین و مهمترین مزیت های پنجره های دوجداره است.

هزینه پایین:
UPVC به طور قابل توجهی ارزان تر از آلومینیوم و چوب است و مزایای بیشتری نسبت به آن دارد که این هزینه ها نسبت به کیفیت و ویژگی های پنجره می تواند متفاوت باشد.

مراقبت و نگهداری پایین:
این محصول بعلت ماندگاری بالا بسیار محبوب است و فقط کافی است شما به طور متوسط سالی ۲ یا ۳ بار فریم پنجره ها را از داخل و خارج تمیز کنید. مطمئن باشید که در صورت انتخاب پروفیل با کیفیت و مناسب، به مرور زمان هیچ نشانه ای از پوسیدگی و یا تغییر شکل در آن مشاهده نمی کنید.

افزایش امنیت:
به دلیل آنکه پروفیل موجود در پنجره های دوجداره UPVC بسیار محکم و شیشه های دوجداره هم به سختی شکسته می شوند، درنتیجه باعث افزایش امنیت در ساختمان شده و احتمال سرقت را به شدت کاهش می دهد.

افزایش ارزش ملک و ساختمان شما:
اگر شما قصد خرید و فروش ساختمان و ملک خود را دارید، استفاده از این پنجره ها ارزش ملک شما را افزایش می دهد.

عدم تغییر رنگ در شرایط آب و هوایی مختلف:
در محصولات ما تمامی تمهیدات لازم در برابر اشعه، رطوبت و غیره در نظر گرفته شده است. به همین دلیل این پنجره ها در برابر شرایط جوی مقاوم هستند و ظاهرشان را حفظ می کنند.

طول عمر بالا
پنجره های دوجداره تسبت به دیگر مدل ها دارای طول عمر بالایی است. عایق گستر برای اثبات این ادعا،  ۱۰ الی ۲۰ سال بیمه نامه کتبی به مشتریان ارائه می کنیم تا با خیال راحت انتخاب کنند.

محافظت از محیط زیست:
درصورت تعویض درب و پنجره بعد از سالیان طولانی، قابلیت بازیافت وجود دارد و ضایعات باعث تخریب محیط زیست نمی شوند.

تنوع در طرح و رنگ:
تنوع طراحی و رنگ در پنجره های دوجداره UPVC این امکان را به شما می دهد که پنجره ها را با معماری و رنگ نمای بیرونی و درونی، هماهنگ و متناسب کنید.

جهت مشاوره با متخصصان و کارشناسان، با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *